MPA EHITUS OÜ, info@megapascal.ee +372 523 1922

Betoonitööd

Meie põhitegevusalaks on äri-, tootmis- ja eluhoonete betoonkonstruktsioonide rajamine.

Teostame mistahes betoonitööd!

Kvaliteetsed ja kiiresti valmivad betoneerimistööd on need, mille järgi meid tuntakse.

Betoonitööd on meie peamine tegevuseala, mille järgi meid tuntakse. Oleme professionaalne ehituspartner äri-, tootmis- ja eluhoonete rajamisel.

MPa Ehitus on kogemustega usaldusväärne ettevõte. Teostame igas mahus betoonkonstruktsioonide rajamise. Arvestame alati tellija soovide, ootuste ja vajadustega ning betooni töödele esitatavate tehnoloogiliste nõuetega.

Betoonpõrandad

Kvaliteetsed ja kiiresti valmivad betoonpõrandad on need, mille järgi meid tuntakse.

Omame antud valdkonnas kogemusi juba üle 20 aasta.

Valame ja lihvime betoonpõrandaid tööstusobjektidel (tehased, laod, angaarid, parklad, garaažid), samuti põrandad tsiviilobjektidel (korterelamud, kaubanduskeskused, eraobjektid).

Teostame vajadusel kõik vajalikud tööd: projekteerimine, ettevalmistavad tööd, soojustamine, isolatsioonitööd, armeerimine, betooni valamine ja lihvimine.

Monoliitbetoon

Monoliitbetoon annab arhitektidele vabaduse julgemate ja eriilmelistemate ehitiste loomiseks. Lisaks on monoliitbetoon väga vastupidav ja suure kandevõimega.

Meie professionaalsed oskused ning tehnika võimaldavad projekteerida linnaruumi kaunistavaid äri ja eluhooneid ning pakkuda suure kandevõimega tehnilisi lahendusi tööstus-, põllumajandus- ja logistikavaldkonnas.